W niedzielę, 10 maja o godz. 10.00, w naszej parafii odbyła się Msza św. z racji Rocznicy I Komunii Świętej. Mszy Świętej przewodniczył ks. Proboszcz, natomiast homilię wygłosił ks. Dominik.
Dzieci, które przed rokiem po raz pierwszy przyjęły Pana Jezusa do swojego serca, zgromadziły się w świątyni wraz z rodzicami, aby wspólnie dziękować za dar Eucharystii oraz przeżyć ten wyjątkowy dzień w atmosferze modlitwy i radości. Podczas uroczystości dzieci aktywnie uczestniczyły we Mszy Świętej, odnawiając swoją więź z Jezusem i dziękując za rok życia sakramentalnego.
Foto: Szymon Badura
























