Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Kijach

Imieniny ks. Proboszcza

3 czerwca o godz. 18.00 w naszym kościele parafialnym została odprawiona uroczysta Msza Święta imieninowa w intencji Księdza Proboszcza Leszka. Eucharystii przewodniczył ks. Dominik.

W modlitwie wierni polecali Księdza Proboszcza Bożej opiece, prosząc o zdrowie, potrzebne łaski i dalsze błogosławieństwo w pełnieniu posługi kapłańskiej.
Po zakończeniu Mszy Świętej przedstawiciele wspólnot parafialnych oraz inni parafianie złożyli Księdzu Leszkowi serdeczne życzenia imieninowe. Nie zabrakło słów wdzięczności za jego zaangażowanie, życzliwość i troskę o rozwój życia religijnego parafii. Solenizantowi życzono przede wszystkim zdrowia, sił, radości oraz obfitości Bożych łask na kolejne lata posługi.

Foto: Szymon Sobczyk 

Scroll to Top