13 maja odbyło się pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie, które zgromadziło licznie wiernych naszej parafii. O godz. 19.30 rozpoczął się różaniec, który poprowadzili mieszkańcy Woli Żydowskiej. Przygotowali oni również i przybrali figurę Matki Bożej Fatimskiej.
O godz. 20.00 została odprawiona Msza Święta, której przewodniczył oraz homilię wygłosił ks. Proboszcz. Oprawę muzyczną zapewniła Schola, której śpiew nieustannie zachwyca!
Na zakończenie nabożeństwa odbyła się procesja wokół kościoła z figurą MB Fatimskiej. Wspólna modlitwa, śpiew oraz atmosfera skupienia były tego wieczoru wyraźnym ukłonem w stronę Matki Bożej!
Foto: Szymon Sobczyk





















